Anasayfa  |  Hakkımızda  |  İletişim  |  Kuruluş Ortaklarınmız

Hakkımızda...

TST İnşaat, Turizm, Otomotiv, Sanayi ve Ticaret AŞ. olarak 2006 yılında  kurulan şirketimiz; alanlarında uzmanlaşmış iki güçlü kuruluşun bir araya gelmesinden oluşan bir gruptur.

BUNLAR;

1973 yılında başlayıp 1994 yılında şirketleşen, Ankara ilinin çeşitli ilçelerinde bir çok iş merkezi ve konut  projelerine imza atan 35 yıllık geçmişe sahip,

ÖZKULLAR İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ;


1976 yılından itibaren inşaatın çekirdeğinden yetişen İnşaat, Tadilat ve Dekorasyon alanlarındaki tecrübelerini 2000 yılında kurdukları inşaat malzemesi satışı ve uygulama firması ile 32 yıllık geçmişe sahip,

ERBAP YAPI İNŞ. MİM. MÜH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ;

Kalite ve estetik anlayışından taviz vermeden yeni projeler ve daha çok istihdam için çalışmalarını sürdüren TST,  markalaşma yolundadır.

  Güvenilir olmak, ancak insana verilen değerle olur...

TST Yapı olarak İnşaat sektörünün
farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık anlayışımızla hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.KASR-I LENA ® BİR TST YAPI KURULUŞUDUR.